close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Dimër romantik për Amos Zaharian, dashuri pranë oxhakut me këngëtaren

15281836_1510200822330387_129153041_n

Në muajin tetor aktori Amos Zaharia le të themi se zyrtarizoi publikisht marrëdhënien e tij me Gigliola Haverikun, në dasmën e motrës së tij Elia me Princin Lekë. Në fakt ata bashkëjetojnë dhe sipas deklaratave të këngëtares, ish-konkurrente e “The voice”, janë shumë të lumtur. Këto netë të ftohta ata shihen teksa i kalojnë pranë zjarrit ndërsa ajo i përshkruan mbrëmjet me djalin e Yllka Mujos me vargje dashurie. “Ne jemi bashkë në shtrat duke qeshur, dhe ne nuk e vrasim mendjen për asgje”, shkruan Gigliola krahas kësaj poze.

15301301_1510201152330354_1035782747_n
Tags : Amos Zaharia
loading...