• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Dikur e mohoi, Tea e “Big Brother” konfirmon lidhjen me ish-banorin që e ngacmonte

Tea Zhuli është një nga konkurrentet më simpatike e më të përfolura të “Big Brother”. Gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme Tean e ngacmonin disa prej djemve por ajo priti përfundimin e lojës televizive për të nisur një lidhje dashurie. Dhe zgjodhi Veselin, djaloshin nga Kosova që u shpall edhe fituesi i atij edicioni. Mirëpo kjo marrëdhënie zgjati pak. U zbulua shpejt që çifti u nda por arsyet mbetën të panjohura. Muaj më vonë duket se Tea ka nisur një tjetër romancë me një tjetër djalë që konkurronte në “Big Brother” bashkë me të. Ai është Kristi, djaloshi nga Korça që asokohe shfaqi publikisht pëlqimin për Tean. “Gjithçka kam nevojë” shkruan sot Tea në një foto ku shfaqet përqafuar me Kristin, duke konfirmuar kështu marrëdhënien e tyre.

15380870_1806795129603705_1862437614806038660_n

12118990_1296598057023368_1038839068858802089_n