• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Dielli i jetës së Jonida Maliqit, këngëtarja poston foton e djalit

Këngëtarja e njohur ka qenë gjithmonë shumë e rezervuar përsa i përket jetës personale dhe për të voglin e saj. Sot këngëtarja shumë e dashur nga të gjithë për stilin e saj ka postuar një ndër fotot e rralla që i shkrep vogëlushit të saj bukurosh. Nga fotot e postuara duket se ata kanë vendosur të bëjnë disa ditë pushime larg zhurmës së Tiranës.

15174598_247713882315048_1090850103_n

15034528_570716996461443_8516935339267325952_n