close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Dhuratë e veçantë kushtuar djalit të Sarës dhe Ledionit, shikoni për çfarë bëhet fjalë

ledion-lico-sara-hoxha1-735×400

Prindërit më të ri të showbizit, Ledion Liço dhe Sara Hoxha, kanë marrë një tjetër dhuratë për vogëlueshin e tyre. Bëhet fjalë për një top zbukurimi për pemën në të cilën shkruhet Viti i Ri i parë i London Noor, gjithashtu dhe 2 gjurmë këmbësh. Padyshim që ky do të jetë një nga zbukurimet më të bukura dhe të veçanta të pemës së çiftit.

 

A photo posted by Ledion Lico (@ledionl) on

Tags : djaliledion licozbukurim peme
loading...