close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Deputetja në kuvend e veshur me të zeza, humbi djalin dhe vëllain në aksident…

21751297_1972127529719932_6816801140864751806_n

Deputetja e Partisë Socialiste për Lushnjën Tatjana Piro, ka qenë ndër deputete e veshur me të zeza gjatë seancave plenare të mbajtura në Kuvend, siç shihet edhe ne foton e publikuar nga fotografi Agim Rama. Sipas “Panorama”, deputetja ka nja dhimbje të madhe shpirtërorë, dhe arsyeja pse mban veshur të zeza është prej humbjes së djalit dhe vëllait pak kohë më parë, në një aksident tragjik.

Një ngjarje tepër e rëndë për një grua, të humbasë në të njëjtën ditë dy persona të rëndësishëm, djalin dhe vëllain, por deputetja Piro ka arritur t’ia dalë mbanë të mposhtë dhimbjen.

loading...