• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Dedikim i veçantë i Alban Skënderajt: Kur të shoh pyes veten, a ka dicka më shumë se dashuria?!

Çifti kaq shumë i dashur për publikun Miriam Cani dhe Alban Skënderaj, që pas ardhjes në jetë të vajzës së tyre Ameli gjithë dashurinë dhe përkushtimin ai kanë dedikuar asaj. Fjalët e ndjera të çiftit për vogëlushen kanë qenë gjithmonë shumë të veçanta, por kësaj radhe babi Albani shkruan kështu për Amelin: “Kur te shoh pyes veten a ka dicka me shume se dashuria?”. Ai ka postuar një foto në rrejtin social “Instagram” ku duket Ameli, një fytyrë engjëllore dhe e ëmbël si mami Miriami./revistawho.com

 

A photo posted by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on