close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Dëbora e parë për vogëlushen e Fevziut, shkruan emrin mbi të

32a5dc0f3b4e889590f644c61476c890

Bora ka zbardhur pothuajse pjesën më të madhe të Shqipërisë dhe për herë të parë pas shumë kohësh edhe kryeqytetin e saj. Të shumtë kanë qenë personat që janë emocionuar dhe nuk kanë nguruar të shkrepin foto të ndryshme. Në shtëpinë e Blendi Fevziut bora ka zënë vend e për vogëlushen e tij kjo është hera e parë që është zgjuar kështu. Fevziu ka shkruar emrin e Alis mbi borë për të patur një kujtim sa më të bukur./revistawho.com

cf7670f7f1b5fa44bc6ed8b7f26cedd3
Tags : blendi fevizu.bore.alis
loading...