• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO / Darka e ‘kokave’ të “Top Channel”

“Verë e mirë, miq të mirë”. Kështu e cilëson Erion Ylli, zv/drejtor i përgjithshëm në “Top Channel”, një darkë të kaluar nën shoqërinë e disa prej personazheve më të rëndësishëm në botën e televizionit. Bëhet fjalë për Vjollca Hoxhën, presidente e “Top Channel”, Sokol Ballën, drejtor i informacionit dhe Filip Çakuli, drejtor i ‘Fiks Fare’. Të gjithë bashkë formojnë një ekip shumë të mirë, që çdo ditë përpiqen për të kënaqur në maksimum publikun shqiptar.15218476_10211311056071503_1483872360_n