close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Dalin fotot e para të mbesës së Tom Hanks

3bb5701400000578-4075132-family_affair_tom_chet_and_rita_are_shown_in_december_2011_in_ne-a-29_1483071912522

Mbesa e vogël e Tom Hanks është parë në publik për herë të parë. Vogëlushja, emri i së cilës ende nuk është bërë i ditur, është parë në krahët e nënë së saj Tiffany Miles. Djali i Tom, Chet Hanks 26-vjeç, nuk është parë të shoqërojë nënën dhe vajzën teksa këto të fundit janë fotografuar afër shtëpisë së Tiffany, në Kaliforni. Një dëshmitar okular, i cili kishte parë vajzën dhe Tiffany, është shprehur: “Mund ta dalloje lehtë se ishte mbesa e Tom. Ngjashmëritë mes saj dhe Tom janë të pabesueshme. Ata kanë të njëjtin ballë”./topalbaniaradio

3bb5571800000578-0-image-m-41_1483064640741tom1-1
Tags : fotot e parambesaTom Hanks
loading...