Foto/ Dafina Zeqiri tregon të pasmet në Snapchat


Një prej këngëtareve me linjat më perfekte në skenën shqiptare, nuk heziton që trupin t’ua tregojë edhe fansave.

Dafina Zeqiri në një postim në rrjetet sociale shfaq pa problem trupin e saj perfekt dhe të pasmet e saj të rrumbullakosura.

image

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password