• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Foto/ Dafina Zeqiri tregon të pasmet në Snapchat

Një prej këngëtareve me linjat më perfekte në skenën shqiptare, nuk heziton që trupin t’ua tregojë edhe fansave.

Dafina Zeqiri në një postim në rrjetet sociale shfaq pa problem trupin e saj perfekt dhe të pasmet e saj të rrumbullakosura.

image