• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Dafina Zeqiri ka dy fjalë për Leonora Jakupin

Dafina Zeqiri është treguar gjithmonë shumë përkrahëse ndaj kolegëve të saj, duke i komplimentuar për gjëra të ndryshme. E njëjta gjë ka ndodhur së fundmi me setin e ri fotografik të Leonora Jakupit, i cili duket se i ka pëlqyer shumë Dafinës. ‘Shumë bukur’-komenton ajo në një nga fotot e këtij seti. Pak kohë më parë, Duffy pati lënë një zemër tek fotografitë e Leonorës dhe duket se marrëdhëniet po vazhdojnë të jenë të shkëlqyeshme mes kolegeve.

dafina-zeqiri1_1479578964-2200111