close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Dafina Zeqiri, e bukur dhe pa make-up

dafy

Dafina Zeqiri është një këngëtaret më simpatike në Shqipëri. Në çdo dalje ajo shfaqet në formë perfekte, madje edhe kur është pa grim, si në këtë foto.

Dafina Zeqiri njihet për stilin dhe perfomancat e saj të veçanta përpara publikut. Siç e shikoni edhe pa grim ajo duket përsëri e bukur.

dafina-1_1478807956-4118707dafy 

 

Tags : dafina zeqiriMake up
loading...