• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Çudit Rita Ora, foto nga shtrati me një mashkull pas seksit të “ditëlindjes”

E dimë që personazhet e huaj janë tejet të lirshëm e nuk e vrasin shumë mendjen, por të themi të drejtën kësaj here na u duk sikur lirshmëria u teprua pakëz. Rita Ora kishte ditëlindjen, atë natë bëri seks me dikë (që ende nuk dihet kush është) dhe kur u zgjua në mëngjes na përshëndeti me një foto nga “vendngjarja”. Majde këngëtarja me origjinë kosovare, celebritet në Britani e në të gjithë botë, nuk harroi të shënonte “Seksi i ditëlindjes”.