• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Cristiano Ronaldo kapet mat me të dashurën e re, ja cila është ajo

Cristiano Ronaldo është fotografuar në shoqërinë e të dashurës së tij të re, Georgina Rodriguez, duke shëtitur nëpër rrugët e Parisit. Futbollisiti i njohur u mundua të fshihej mes turistëve në Disneyland, por nuk i shpëtori dot paparacëve. Ata duken shumë të lumtur dhe të dashuruar me njëri-tjetrin.

1479896875_cris10 1479896856_cris81479896846_cris71479896864_cris9

 

1479896743_cris11479896778_cris31479896838_cris6  1479896816_cris4   

1479896757_cris21479896827_cris5