close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Cozman shfaq publikisht dashurinë për…

Screenshot_6

Lidhja e Cozman dhe Tuna u përfol shumë, por pas disa viteve së bashku ata u ndanë. Prej kohësh reperi nuk ka deklaruar asnjë lidhje të re dhe përgjigjja e tij lidhur me këtë temë në intervista vazhdon të jetë single. Por fakti që është single nuk e pengon Cozmanin të shfaq publikisht dashurinë për… marihuanën. Reperi ka postuar disa foto dhe video në Snapchat momente ku po bëhet gati për ta konsumuar këtë bimë. “Nëse e di, e di”, -shkruan reperi./revistawho.com

 

Tags : cozman
loading...