• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Çifti me sindromën down bëjnë dasmën gjigante: Duam të frymëzojmë edhe të tjerët

Dy të rinj, të cilët kanë lindur të dy me sindromën down, kanë shpërndarë gjerësisht në internet foto të ceremonisë së tyre martesore, në të cilën morën pjesë mbi 200 të ftuar.

 

Polly dhe Joe u takuan tetë vite më parë, kur të dy ishin studentë në kolegjin Sussex në Britaninë e Madhe. Ata janë shprehur se tërheqja ishte e menjëhershme dhe në muajin maj ata i bënë gjërat zyrtare, duke celebruar martesën.

screenshot_20170102-105502

screenshot_20170102-105436