close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Çifti del hapur, Elita Rudi bën publike dashurinë për Gjikon

elita3

Prej disa muajsh është përfolur shumë rreth një lidhje të mundshme mes reperit Gjiko dhe prezantueses bukuroshe Elita Rudi. Para disa ditësh ata publikuan një foto që u la të nënkuptohej se ishin në marrëdhënie me njëri tjetrin. Tashmë nuk ma më dyshime, pasi Elita postoi foton e parë të tyre si partnerë në rrjetin social “InstaStory”. Nuk mund ta mohojmë faktin që ata duken mjaft bukur bashkë.

15697228_750550205100652_5094273727363895334_n
Tags : elita rudifotoja e paregjiko
loading...