Foto/ Chantelle çmend fansat, shfaqet topless


Ajo nuk i ka ndalur pushimet, dhe as tërheqjen ndaj meshkujve.

Këtë herë, Chantelle Connelly po pushon në Spanjë, prej ku ka publikuar imazhe tronditëse.

Prej andej, bukuroshja britanike tregon anën e bukur të saj, shkruan Telegrafi.

Gjoks të bukur, trup perfekt dhe e bukur sa më s’ka – Chantelle tregon se është prej femrave më seksi në botë.

chantelle-1

chantelle-2

chantelle-4

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password