close
Breaking NewsLajme

Foto/ Çfarë po ndodh mes tyre? Tuna “zemra” në krevat me Ylli Limanin

tt_1476257015-5079453-550×302

Këngëtarja nga Shkupi po vazhdon të shoqërohet me Ylli Limanin. Ata janë përfolur për një lidhje të mundshme, megjithatë deri tani nuk ka asnjë konfirmim zyrtar. Por Tuna vazhdon të jap sinjale “dashurie” për këngëtarin më të vogël në moshë.

Në një foto të postuar nga Tuna në rrjetin social “Snapchat” shihet se Ylli është i shtrirë në dhomë, derisa Tuna po i bënte foto. Në njërën nga fotot e postuara nga Tuna, ajo ka shkruar: “Ylli fans i Gilit” dhe ka vendosur një zemër.

t_1476257006-6631044-169x300
Tags : tunaylli limani
loading...