close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Catherine Zeta-Jones publikon një foto të rrallë familjare

0892b91a6a2b5fd17a7678dd7c157f0c

Catherina-Zeta Jones gjithmonë ka qenën e rezervuar përsa i përket jetës së saj personale, por këto Krishtlindje ajo ka vendosur të ndajë me fansat e saj një foto shumë të rrallë. Aktorja ka postuar një foto në rrjetin social ‘Instagram’ ku shfaqet sëbashku me fëmijët dhe bashkëshortin e saj, aktorin e njohur Michael Douglas. Një fotografi, nga ato që flet shumë për lumturinë dhe dashurinë brenda një familjeje.

Tags : Catherina-Zeta JonesFamiljefotokrishtlindje
loading...