• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Bukuroshet Ramosaj mblidhen në Tiranë, sa shumë kanë ndryshuar…

Argjentina, Anxhelina e Beatrix përpos lidhjes së gjakut, kanë dhe të tjera të përbashkëta. Janë të treja artiste e shumë të bukura. Ato sjellin shpesh pozën e famshme ku dalin të trija. Madje kështu dikur kanë dalë dhe në kopertina. Më e fundit është e para tri ditëve ku këngëtaret janë bashkuar në Tiranë. Ato kanë ndryshuar shumë. Perveçse nuk janë më te trija bionde, tani duken edhe femra më të pjekura. Kujtojmë se Argjentina tashmë është edhe nënë.

img_1970