Foto/ Brenda shtëpisë së Norës dhe Robertit


Në lagjen më elitare të Prishtinës çifti më i famshëm i showbizit, Nora dhe Roberti kanë nisur bashkëjetesën e tyre bashkë me vajzën e tyre Renée. Një detaj e ka ndarë sonte këngëtarja e hitit ‘Majëm’ kur në Snapchat ka zbuluar sipas të gjitha gjasave pjesën më të preferuar për relaks,  tualetin. Kjo foto tregon qartazi se Nora dhe Roberti i kanë krijuar vetes një mjedis komod dhe shumë modern.

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password