• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Brad Pitt në lidhje të fshehtë me aktoren e njohur, së shpejti baba?!

Aktori që ka vjedhur zemrat e shumë vajzave, Brad Pitt, pas ndarjes me një nga femrat më të bukura në botë, Angelina Jolie, është kthyer në qendrën e thashethemeve për një lidhje të mundshme me Marion Cotillard apo Margot Robbie. Së fundmi thuhet se ai është një lidhje të fshehtë me aktoren Kate Hudson, gjithashtu se kjo e fundit pret një fëmijë nga Brad. Aktorja është fotografuar teksa ka dalë nga shtëpia e Pitt ku paparacët e kanë fotografuar dhe dukej mjaft i qartë barku i rrumbullakosur. Fotot akoma nuk janë bërë publike për arsyen se Brad është akoma në procese gjyqësore.

hbz-kate-hudson-dec-jan-2014-001-aijjxy-sq-xln-jpg