• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Bora Zemani feston 25-vjetorin e lindjes, Vin Veli dhe djali e surprizojnë kështu…

Bora Zemani, moderatorja e emisionit “Fans Zone” në Digitalb, sot feston ditëlindjen e saj të 25. Bora ka postuar disa foto në rrjetin social “Instagram” ku tregon momente nga surpriza që ka marrë nga bashkëshorti. Shumë lule dhe një tortë me fotografinë e familjes së tyre të vogël në mes kanë qënë dhuratat e para për moderatores./revistawho.com

15970347_1122779711152883_1930602693_n 15941811_1122779671152887_939025948_n 15941968_1122779617819559_1973374457_n 15970388_1122779597819561_13920464_n