FOTO/ Bora Kokëdhima, puthje pasionante me të dashurin: Ti je dashuria e jetës sime


Vajza e ish-deputetit të Ps, Koço Kokëdhima ka ndarë me ndjekësit e saj këtë mëngjes një foto shumë të veçantë. Ajo është pranë partnerit të saj, duke shkëmbyer një puthje tepër pasionante. “Dashuria e jetës sime”-shkruan Bora. Stilistja e njohur dhe partneri i saj u fejuan në një ceremoni shumë të bukur gjatë verës pranë detit.

15534927_263810167368154_5481148610735243264_n

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password