close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Bora bllokon në rrugë aktorin e njohur shqiptar, shikoni çfarë bën ai

image

Aktorët e njohur, Blerim Destani dhe Xhevdet Jashari, sapo kanë mbyllur xhirimet në një tjetër vend e janë rikthyer në trojet shqiptare për të xhiruar përsëri. Por duket se jo çdo gjë ka shkuar sipas planit, pasi moti i keq i ka bllokuar ata në rrugë. Gjithsesi aktorët e kanë marrë me shumë sportivitet dhe kanë bërë disa video gjatë kohës që qëndronin aty deri sa rruga të lirohej.

image image image image
Tags : Blerim Destaniborerruge
loading...