Foto/ Blero probleme me shëndetin?


Këngëtari Blerim Muharremi, sapo e ka postuar një foto në Instagram ku si duket është i sëmurë
Blero në mbishkrimin që i ka bërë fotos shkruan:

“Si perfundim”.

blero-1_1476379751-2432264

Ne po ju paraqesim foton e tij, dhe shpresojmë që të mos jetë diçka serioze./Kosovarja/

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password