• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Foto/ Blero probleme me shëndetin?

Këngëtari Blerim Muharremi, sapo e ka postuar një foto në Instagram ku si duket është i sëmurë
Blero në mbishkrimin që i ka bërë fotos shkruan:

“Si perfundim”.

blero-1_1476379751-2432264

Ne po ju paraqesim foton e tij, dhe shpresojmë që të mos jetë diçka serioze./Kosovarja/