FOTO/ Bleona bie pre e mashtrimeve, ja çfarë i bëjnë kësaj rradhe


Këngëtarja e njohur Bleona Qereti, kohët e fundit duket se nuk i ka punët mirë me rrjetet soicale. Ditën e djeshme ajo ra pre e një mashtrimi në “Twitter” pasi një adres falco me emrin e këngëtares shkruan kështu: ‘Herën e fundit që ra borë në Tiranë unë isha akoma e virgjër dhe më kujtohet që haja akull’. Bleona ka reaguar menjëherë ndaj këtij postimi duke mos kursyer dhe fjalët ofenduese ndaj atij/asaj./revistawho.com

15995358_1125116107585910_1287999700_n

 

 

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password