• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Bieta dedikim para gjumit për Kroi Art Dudushin…

Po jeton sigurisht verën më speciale të jetës së saj Bieta Sulo, e cila sivjet për herë të parë është nënë. Ajo dhe drejtuesi i “Top Show” Alban Dudushi kanë tani Kroi Artin e vogël mes tyre, që ua ka shtuar dashurinë. E një prej këngëve që i ka kënduar më bukur kësaj ndjenjë të përbotshme, Bieta ia dedikoi sonte para gjumit vogëlushit. Me vargjet e “I Don’t Want to Miss a Thing” të Aerosmith ju përshëndesim edhe ne, duke iu sjellë më poshtë videon./ revistawho.com

Un post condiviso da Bieta Sulo (@bietasulo) in data:

CLOSE
CLOSE