• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Besa ka një dedikim për Arminën, lexoni çfarë shkruan

Mbrëmja e djeshme bëri bashkë disa nga femrat më të bukura në Shqipëri. Pjesë e kësaj darke të veçantë nga Valdrin Sahiti në ambjentet e ‘Altar’ ishin dhe dy personazhe shumë të dashur për të gjithë. Bëhet fjalë për Besa Kokëdhimën dhe Armina Mevlanin, të cilat janë dy mikesha të mira që gjithashtu janë dhe shumë femra të suksesshme në profesionin përkatës. Ato nuk e kanë lënë t’i kalojë ky moment pa një foto, të cilën Besa e ka shoqëruar me një dedikim. ‘Vajzë e bukur, shpirt fisnik’-, shkruan këngëtarja për mikeshën e saj, Armina Mevlanin. “Të dua binjaku im”-, ia kthen bloggerja.

besa-kokendhija