• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Ben Affleck shijon drekën me një femër misterioze

Duket se një prej meshkujve më simpatik të Hollywood është përsëri në treg. Ben Affleck, i cili ka disa kohë që është ndarë nga bashkëshortja e tij prej 10 vitesh Jennifer Garner, është fotografuar gjatë gjithë ditës së enjte me një bjonde simpatike në Beverly Hills. 44-vjeçari është fotografuar me femrën ende të paidentifikuar në një restorant sushi dhe më pas në një dyqan librash. Ben dhe Jen bënë publik lajmin e divorcit të tyre në 2015 pas 10 vitesh martesë, nga e cila erdhën në jetë 3 fëmijë. Edhe pse të ndarë, Affleck dhe Garner vazhdojnë të kenë një marrëdhënie të mirë për shkak të fëmijëve të tyre.

3be2a99b00000578-0-image-a-108_1483688218074

3be2aca200000578-0-image-a-110_1483688233571

3be2aa5700000578-4093858-image-a-40_1483691218536

3be2a95200000578-4093858-image-a-41_1483691245991

3be2a9eb00000578-4093858-image-a-42_1483691264381