close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Bëmë mama të të ngjaj, shikoni sa seksi duket vajza e Cindy Crawford

cindy

Vajza e Cindy Crawford është vetëm 15 vjeç, por duket qartë se ka një të ardhme të ndritur si modele. Kaia Gerber u fotografua në plazhin e Floridës të dielën, aty ku kaloi një ditë pushimi që e ka merituar pas një viti shumë të suksesshëm për të. 15-vjeçarja këtë vit u shpall topmodelja e re e Amerikës dhe për këtë duhet të falenderojë nënën e saj për gjenet. Edhe vëllai i saj 17-vjeçar, Presley, me të cilin ajo u fotografua duke u larë në det, ka nisur një karrierë si model. Ndërkohë që fëmijët kënaqeshin në ujë, vetë Cindy Crawford dhe bashkëshorti i saj Rande Gerber, qëndruan në hije./topalbaniaradio

1482825009_kaia1 1482825021_kaia2 1482825036_kaia4
1482825046_kaia5 1482825069_kaia8
1482825087_kaia10 1482825102_kaia12
Tags : Cindy Crawfordmodeleseksivajza
loading...