• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Bella Hadid kapet mat

Modelja Kelly Gale ka kapur një moment në avion teksa Bella Hadid ishte duke parë një fotografi në telefonin e saj ku shihej duke u puthur me ish të dashurin The Ëeeknd. Ajo dhe këngëtari u ndanë disa javë ma parë për arsye se ishin të angazhuar me projektet e tyre, por duket se bukuroshes i mungon akoma.

bellabella1-1bella2-1