FOTO/ Bebe Rexha provokuese në tapetin e AMA


Këngëtarja e suksesshmë shqiptare, Bebe Rexha,e  cila po merr famë çdo ditë e më shumë përtej oqeanit, mbrëmjen e djeshme ishte pjesë e American Music Award. E veshur me një fustan ku i dukeshin këmbët dhe gjoksi, Bebe ka shkëlqyer në tapetin e kuq.

beb3 bebe1_1479724357-9940183 bebe2

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password