• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Beatrix Ramosaj, puthje pasionante me të dashurin

Ata të dy bashkë janë një çift shumë i bukur dhe tejet të dashuruar m njëri-tjetrin. Bëhet fjalë për Beatrix Ramosajn, bukuroshen e ekranit që prej shumë kohësh shijon lidhjen e saj me djaloshin simpatik, Ervin. Edhe në foton e radhës Beatrix merr një puthje plot pasion nga i dashuri i saj në qafë, teksa e shtrëngon fort duke e mbajtur pranë vetes.

beatrixi