• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Balerina e “Dancing With The Stars” në pritje të ëmbël, ja si duket ajo në muajt e fundit të shtatzënisë

Balerina bukuroshe e “Dancing With The Stars” dhe partneri i saj DJ presin fëmijën e tyre të parë. Lori Bala dhe DJ Olti pasi shumë vitesh dashuri të dy, së shpejti do të kenë dhe një dashuri të 3-të, një vajzë. Ata janë një çift i konsoliduar dhe secili i suksesshëm në karrierën përkatëse. Ndonëse është në muajt e fundit të shtatzënisë, trupi prej balerine ka bërë që Lori të duket në formë shumë të mirë. Ajo shfaqet sot teksa shijon rrezet e diellit, e buzëqeshur si gjithnjë.  

 

A photo posted by @lori_bala on

CLOSE
CLOSE