• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Balaj pushime në Brazil, komenton Lorik Cana: “Ne s’kemi lekë për bukë, ti ha molto”

Futbollistët e Kombëtares, Bekim Balaj dhe Edon Hasani kanë zgjedhur plazhet e bukura të Brazilit për të kaluar ditët e fundit të vitit. Bekimi ka postuar një foto në rrjetin social ‘Instagram’, ku shfaqet sëbashku me kolegun e tij, por ajo që bie në sy mes shumë komentesh është ai plot humor i ish-kapitenit, Lorik Canës. Ja çfarë shkruan tek fotoja e Balajt.

“Bekimo s’kemi lek me hongër bukë, ti han molto në Brazil”- shkruan Loriku

balaj-hasani-cana-490x241