close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Autobusi i Uzinës aksidenton 14-vjeçarin te Ministria e Jashtme

8bcf9fc6-c052-49bc-8d44-050a34fc8362

Një autobus i linjës urbane të Uzinës ka aksidentuar ditën e sotme një 14­vjeçar. Ngjarja ka ndodhur përballë Ministrisë së Jashtme në bulevardin “Zhan D’Ark”. 14­vjeçari E.B. ka përfunduar në spitalin ushtarak dhe është nën kujdesin e mjekëve. Policia po punon për sqarimin e ngjarjes.

8bcf9fc6-c052-49bc-8d44-050a34fc8362
Tags : 14 vjecaraksidentautobuz
loading...