close
Breaking NewsLajme

FOTO / Artiola Toska shkëlqen në setin e ri, po përgatit një surprizë…

14591820_10207293432843436_5605455822647138180_n

Artiola Toska është shfaqur më sharmante se kurrë në setin e fundit fotografik të realizuar nga fotografi Endrit Mërtiri, me grim të Suela Çangut dhe look të kuruar nga Miranda Dupi. E verdhë, e kuqe dhe ar, janë ngjyrat e zgjedhura nga konsulentët e saj në këtë set, që duhet thënë se i shkojnë shumë Artiolës. Këngëtarja shumë e dashur e muzikës popullore, mësohet gjithashtu se është duke përgatitur një surprizë për fansat e muzikës së saj. Një këngë të re dhe ndoshta një album më pas, në shenjë falenderimi për të gjithë dashurinë e pakursyer gjatë këtyre viteve.

Tags : Artiola Toska
loading...