close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Arilena Ara, nga clubi përfundon në polici bashkë me menaxherin

ari_1462194962-184616

Këtë fundjavë Arilena kishte planifikuar të kënaqej në Prishtinë, por nuk i ka shkruar tamam kështu. Nga një mbrëmje argëtimi me miqtë, artistja shkodrane ka përfunduar në polici. Siç bën me dije “Revista Cover”, teksa këngëarja ndodhej në brendësi të një clubi bashkë me menaxherin e saj Popi Kola, dikush ka tentuar të vjedhë makinën e këtij të fundit. Xhami i automjetit është thyer dhe janë vjedhur gjëra me vlerë të Arilenës dhe Popit. Më pas dyshja është drejtuar në polici për të denoncuar rastin.

img_2742-1024x576
14322738_1236391449736768_8734471847952509090_n
Tags : arilena ara
loading...