• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Ardit Gjebrea uron Shqipërinë me foton e Anës, shikoni si është veshur ajo

Sot festohet 104 vjetori i Pavarësisë së Shqipërisë ku padyshim nuk mund të mungonin urimet nga personazhet e njohura të ekranit. Këngëtari dhe moderatori, Ardit Gjebrea ka zgjedhur një mënyrë shumë të bukur për të uruar festat. Ai ka postuar në “Instagram” një foto të vajzës së tij Anna, e cila është e veshur me një kostum tradicional shqiptar, në të cilën shkruan : “Gëzuar Festën e Pavarësisë ”

 

A photo posted by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on