close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Anxhela Peristeri dhe mbesa e saj si dy pika uji…

snmfbsndmbfnjsfdg

Ndodhë që ngjashmëritë familjare të jenë dhe përtej asaj familjes bërthamë, por këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri e ka një të tillë. Ajo ka postuar një foto në formën e kolazhit në rrjetin social “Instgram”, ku shqafet Anxhela në moshë të vogël dhe mbesa e saj Maira. Kjo e fundit është vajza e kushurirës së këngëtares, ku vihet re një ngjashmëri shumë e madhe, saqë duken si dy pika uji.

Tags : Anxhela Peristerimairambesa
loading...