• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Anëtari i familjes Kardashian, tenton të vetëvritet?! Ja për kë bëhet fjalë

Rob Kardashin ka tmerruar familjarët për një vetëvrasje të mundshme pas ndarjes nga Blac Chyna. Promoja e “Keeping Up With The Kardashians” ka shfaqur 8 oficerë policie tek shtëpia e 30-vjeçarit pas një video të postuar në “Snapchat” ku Rob shihej se po kalonte një krizë nervore.

Episodi tregon momentin kur Rob arriti në shtëpi dhe zbuloi se Chyna e kishte braktisur atë dhe ishte larguar së bashku me vajzën e sapoardhur në jetë, Dream.

“Rob po ndante mendimet dhe ndjenjat në “Snapchat” dhe ky veprim nuk është pjesë e karakterit të Rob”- kujton Kris në klipin e publikuar.

Edhe pse i dashuri i Kris, Corey Gamble kishte shkuar menjëherë për të parë gjendjen e Rob, policia kishte mbërritur para tij.

Gamble shpjegon se për njerëzit që nuk e njohin Rob, ajo video nënkuptonte se ai do të vriste vetën për shkak gjendjes së rënduar psikologjike që po kalonte/topalbniaradio