• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Andrra publikon pozën e parë nga afër të Ansit, shikoni kujt i ngjan më shumë djali i Sinan Hoxhës

Ansi akoma nuk e di, por në showbiz-in shqiptar radhitet si një nga personazhet më të përfolur ende pa ardhur në jetë. Imazhi i të voglit të këngëtarit Sinan Hoxha dhe bashkëshortes së tij bukuroshe Andrra, deri tani është ruajtur me fanatizëm nga prindërit e tij, që ndoshta janë supersticiozë. Po siç duket, tani që u rrit pak, mami Andrra me krenari ndan pozën e parë të portretit të të birit publikisht. I bukuri Ansi ne na duket sikur i ngjan më shumë Andrrës. Po ju, ç’mendim keni?

d8effc5c2a40b7703e4d4f459db4a47c

14572968_609514692543183_93287090033155565_n