close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Andrra Destani i nxjerr të gjitha, nuk lë vend për imagjinatë

e-dashura-e-sinan-hoxhes-480×480

Çifti kaq shumë i pëlqyer, Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, jemi mësuar t’i shikojmë shumë shpesh nëpër evente të ndryshme. Që në momentin e parë të daljes publike të çiftit, Andrra është lakuar si një femër e bukur dhe shumë e kujdesshme për kurimin e imazhit të saj. Para disa ditësh çifti ka qenë i ftuar në një event të rradhës në Tiranë, ku aparati i paparacit ka kapur një moment të sikletshëm për bashkëshorten e këngëtarit. E përqëndruar totalisht te celulari i saj dhe me një pozicion të shkujdesur, bëri që asaj ti dukeshin të brendshmet.

s1_1483960611-4765477
Tags : Andrra DestanimbathjeSinan Hoxha
loading...