• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Andi Bushati dhe partnerja e tij një fundjavë ndryshe, i hipin mushkës për në Tomorr

Çifti i njohur, analisti Andi Bushati dhe moderatorja Balina Bodinaku, këtë fundjavë vendosën ta kalojnë ndryshe. Në shoqërinë e njëri- tjetrit ata kanë udhëtuar në drejtim të malit të Tomorit. Të veshur trashë dhe sportivë ata kanë hipur në mushkë duke e shijuar më shumë këtë udhëtim me grupin “Albania Rafting”.

15665747_752542578234748_1951407250497066416_n 15672637_752542678234738_1934082058439276436_n 15697809_752543148234691_1187331371939450195_n

15698272_752542971568042_4208000450497173656_n 15727218_752542844901388_701528450110354988_n

15740751_752542938234712_4909819447199028059_n