• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Amber Rose shpreh hapur ndjenjat për të dashurin e ri

Amber Rose dhe i dashuri i saj i ri Val Chmerkovskiy kanë rreth 4 muaj që shoqërohen me njëri-tjetrin dhe duket se janë në kulmin e dashurisë. Në një intervistë të dhënë së fundmi, Amber ka folur hapur për lidhjen e saj, të cilën duket se është gati ta bëjë publike.

“Eshtë e mrekullueshme, po shkon shumë mirë. Kemi 4 muaj që shoqërohemi dhe jemi të lumtur. E dua familjen e tij pasi të gjithë janë shumë të mirë. Ai është i mrekullueshëm”- ka thënë modelja.

 

A photo posted by Amber Rose (@amberrose) on