close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Amber Rose ‘çmend’ rrejtet sociale, shikoni çfarë fotoje ka publikuar ajo

2h7wohseqibghonxo5wi_amber-rose

Teksa jemi shumë afër ndërrimit të viteve, Amber Rose i jep lamtumirën vitit të vjetër me një foto shumëngjyrëshe. Që do të thotë, 33-vjeçarja ka postuar në Instagram një selfie ku tregon format e saj me një veshje transparente dhe mbështetur mbi gjunj. Duke pozuar para kamerës ajo ka postuar foton ku diçiturë ka vetëm një emoji në formën e buzëve.

Tags : amber rosefotoseksi
loading...