• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Alketa Vejsiu takon yllin me famë botërore

Kush nuk do të donte të kishte mundësinë për të takuar ylllin me famë botërore, Ariana Grande-n? Këtë fat e ka pasur prezantuesja e njohur e ekranit, Alketa Vejsiu. Ajo ka arritur të takojë këngëtaren e njohur në prapaskenë. Foton e ka postuar vetë Alketa ku ndër të tjera shkruan: “Me Ariana Grande-n, fenomenin e jashtëzakonshëm. Po, e takova atë gjatë turit “Dangerous Woman”. Dhe ishte një eksperiencë e paharrueshme!” Moderatorja shqiptare mendohet të jetë në Barcelonë me fëmijët e saj.