Foto/ Albana Osmani në maratonën e Tiranës


Albana Osmani mori pjesë në Maratonën e Tiranës.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur si një atlete, teksa është duke vrapuar.

Ndryshe, Albana njihet si një vajzë që i kushton rëndësi të madhe trupit të saj dhe palestra është pjesë e pandashme e jetës së saj./Indeksonline/

image

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password